cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

KMM

KMM - originální kožená obuv ve stylu glády - s ocelovou špicí, traktorovou podešví a šrouby v podrážce, vyrobená pro příznivce ROCKu, POPu, METALu, PUNKu, GOTHICu......motorkáře, rockery a podobné námi spřízněné existence.

KMM - originální kožená obuv ve stylu glády - bez ocelové špice, s měkkou gelovou podešví traktorového stylu, vyrobená pro pohodlné chození v tvrďáckém stylu.

KMM - originální kožená moto obuv pro vyznavače jedinečného stylu chopper a cruiser, vhodná také pro retro styl či veterány.

 

Boty KMM jsou šité z vysoce odolné a kvalitně zpracované hovězí kůže a kompletovány z osvědčených kvalitních komponent. V naší nabídce najdete jak klasické glády se šněrováním, tak spoustu originálních modelů. Vybrat si můžete z variant 3 - 20 dírkových nebo ze speciálních designů zdobených přezkami či špicemi, případně boty 3 v 1 a motorkářské.

 

Historie KMM

Prvopočátky této obuvi sahají do 30-tých let minulého století, kdy si německé tělovýchovné a mládežnické spolky objednávaly tuto obuv u celosvětového výrobce obuvi Bati ke svým stejnokrojům. Po válce se ze zbylé technologie a komponentů začaly vyrábět téměř autentické boty, které byly zpočátku používány jako pracovní obuv, nicméně postupem času si je mládež natolik oblíbila, že se z pracovní obuvi díky drobným úpravám a barevnými kombinacemi stala výhradně obuv fashionová. Tehdy tato obuv dostala název KMM-KLUB MLADÉ MÓDY.

 

Současnost KMM

Stylová obuv pro fanoušky ROCKu, POPu, METALu, PUNKu, GOTIC stylu, motorkáře..... Pro její originalitu, velkou škálu barev a především kvalitu se tato obuv prodává do zemí celé evropské unie. Oproti jiným podobným značkám jsou boty KMM cenově dražší, nicméně kvalita kůže i zpracování je velmi vysoká a užitná hodnota vzhledem k ceně mnohem příznivější.

Obuv KMM má český nádech, jejich výroba pochází z bývalé baťovy fabriky - vyrábí se na starých českých strojích pro 100% českou firmu (která je i vlastníkem značky a patentů) v polské manufaktuře.

Charakteristické rysy obuvi KMM jsou trojité švy, ocelové špice a šrouby v podrážce. Dnešní mládež vyhledává také lehké boty KMM bez ocelové špice postavené na lehké gelové podrážce. Boty KMM jsou vyráběny z vysoce kvalitní hovězí kůže a PUR podešve.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.